Irina Pykina

Subtitle

Since Apr 2011

   Zumba Programı, şu anda sekiz tip Zumba sınıfı sunar:

Zumba Basic1&2 (Zumba*Fitness) - Katılımcılar bir Zumba sınıfı gördüğünde, denemek için sabırsızlanırlar. Zumba sınıfları, yüksek

enerjili Latin ve uluslararası tempoların üstüne egzotik ritimleri yerleştirir. Uygulaması kolay, etkili ve heyecan verici olup katılımcılar arasında giderek derin köklü bir topluluk bağı oluşturur.

Zumba Gold - "Baby Boomers" denilen toplumun en geniş segmetini hedefler. Zumba formülünü, sağlıklı ve fit yaşam tarzı yolculuklarına yeni başlayanlar kadar, daha yaşlı aktif katılımcıların ihtiyaçlarına göre modifiye eder. Aynı olan şey, heyecan verici, takip etmesi kolay hareketleriyle salsa, merengue, cumbia ve reggateon gibi latin melodileri ve parti atmosferidir. Daha yaşlı yetişkinler, fitness ve heyecanı, haftalık programlarının düzenli bir parçası olmasını ister. Zumba Gold, eğlenceli, dostane ortamıyla mükemmel bir fitness programıdır.
Zumba Toning - Konu vücut şekilllendirme (kas kütlesini arttırma) olunca, Zumba Toning çıtayı yükseltir. Latin karışımı Zumba hareketlerini,kalori harcayan, kuvvet antrenmanı şeklinde Zumba Fitness Party yaratarak yüksek enerjili kardiyo çalışmasını ve hedeflenmiş vücut şekillendirme egzersizlerini birleştirir. Katılımcılar, kollar, karın, kalça ve kasıklar dahil tüm hedef bölgelerini ritim ve tonusunu arttıran, hafif, marakas benzeri ağırlıkları (dumbell) kullanmayı öğrenirler. Zumba Toning, doğal bir şekilde vücudunu şekillendirirken bir eğlence patlaması yaşamak isteyenler için mükemmel bir yoldur.
Aqua Zumba - Zumba havuz partisi olarak bilinen Aqua Zumba sırasında havuzda gülüşmeler, barışmalar duyulurken kayma, kıvrılma, gerilme, su çırpma gibi hareketler görülür. Zumba formülünü geleneksel Aqua Fitness disiplinleriyle entegre eden Aqua Zumba, bunları su bazlı, kardiyo-kondüsyonlu, body-toning hareketlerle harmanlar.
Zumbatomic - 4 - 12 yaş çocukları için tasarlanmış Zumbatomic sınıfları, çocukların sevdiği hip-hop, reggaeton, cumbia gibi müzikle ve çocuk oyunlarıyla özel olarak kareografize edilmiş, yüksek enerjili ve tempolu fitness-party paketidir. Ebeveynler, çocuklar üzerindeki özgüveni, dikkat toplama ve koordinasyon arttırıcı, metabolizmayı düzenleyici etkileri nedeniyle Zumbatomic derslerini severler. Zumbatomic, aileyle hep birlikte fitness alışkanlığı verir.

Zumba in the Circuit - derste 30 dakika boyunca fitness egzersizlerinden oluşan istasyonların ve zumba egzersizlerinin, eşşiz zumba müziğiyle birlikte kombine edilmiş halidir. Bu derste reggaeton, merengue gibi vuruşları belirgin müzikler eşliğinde ağırlık istasyonları değiştirilir. İstasyonlar arasında zumba hareketleri yaparak hem eğlenir hem de aktif dinlenme ile nabzınızın belli ölçülerde kalmasını sağlarsınız. Vücut kuvvetini arttırmak, metabolizmanızı hızlandırmak, kas kütlesini arttırmak, sıkı ve fit bir vücuda sahip olabilmek için ve elbette çok eğlenmek için bu dersi denemelisiniz.

Zumba Gold Toning - Zumba Gold Toning programı her iki 'dünyanın' en iyisini sunuyor - Güvenli ve etkili güç eğitimlerinin faydaları ve zumbanın heyecan verici deneyimi. Yeni başlayan için ve olgun yetişkinler için hazırlanmış hareketleri kolay takip etmesi olan, neşeli, sağlık arttırıcı dans-fitness programı. Özel üretilmiş dumbbell ile müziklerin içinde uygun şekilde tonlama egzersizleri yapılır. Zumba Gold Toning egzersizler ile kemik yoğunluğunu ve kas gücünü arttırır, duruş ve koordinasyonunuzu geliştirir, metabolizmanızı güçlendirebilirsiniz.
Zumba Sentao - Zumba Fitness'ın en son yarattığı program olan Sentao. Zumba Sentao sandalye üzerinde heyecan verici egzersiz hareketleriyle sizi tam bir patlayıcı fitness partisinin içine çekecek. Bu antrenman sistemi sizi güçlendirecek, dengenizi geliştirecek, vücut stabilizasyonunuzu arttırarak yepyeni bir seviyede kardiyo antrenmanının yolunu gösterecek. Bir sandalye al ve ritmi hisset. Uçmaya hazır ol. Salla, çalkala, shimmy!

Licensed To Teach

  • Zumba BasicZumba Basic
    License to teach regular Zumba® classes.
  • ZumbatomicZumbatomic
    License to teach the custom-designed kids program that blends dance-fitness routines with fun games and high-energy music.